PromoTop video
 

O akční.tv

 
akční.tv se zaměřuje na ruční výběr sportovních videí s jedinečným filmovým nádechem.
 
Přidáváme víc jak 30 báječných videí každý týden a neplánujeme přestat!
 
 
Přestaňte hledat celý den! My to uděláme za Vás!   Chápeme, že může být těžké najít kvalitu, kterou hledáte mezi miliony videí nahraných na web každý den. My ručně vybereme cca 5 úžasných videí denně a zařadíme do našich 8 kategorií. Tuto práci dělají kvalifikovaní kurátoři s orlím zrakem, kteří raději sledují video kanály než by spali.
     
Inspirujte své kreativní schopnosti!   Cílem akční.tv je jak bavit, tak i vzdělávat v oblasti výroby akčního, sportovního videa. Ať už byla nasnímána na GoPro nebo high-end Phantom Flex kamerovým systémem, zjistíte, že skvělý koncept a provedení je to, co vám zajistí pozornost ve světovém měřítku. Vážíme si kreativity a nápadů, které vyčnívají z davu - takže pokud jste našli nebo vytvořili něco, co si myslíte, že je jedinečné a zábavné, pošlete nám to a dejt možnost vidět to i naše fanoušky.
     
Hype tlačítko: sleduje vaše oblíbené videa.   Když si video užíváš, klepni na tlačítko Hype! Tím přidáš video do své oblíbené kolekce "Moje Hypes", která je přístupná po přihlášení do stránek. Tyto videa jsou také započítávána do "celkových Hypes", nejpopulárnější se objeví v "Most hyped" sekci pro Týden a Měsíc. Videa, která jsou opravdu něco zvláštního si pak zaslouží místo v "Most Hyped of All Time".
     
Jak jsou videa vybírána?   akční.tv má vlastního kurátora, který prohledává všechna videa, které jdou na web. Videa jsou vybírány na základě několika faktorů: jejich schopnost bavit, pokud mají dobrý příběh, pokud jsou dobře sestříhaná a editovaná, nebo nabízejí nějaký jedinečný pohled. Skvělá věc na tom je, že každý filmař může této definice s trochou času dosáhnout.
     
Hledáme dovednosti, tvořivost, kinematografii, střih, hudbu.   Udělejte si čas na prostudování videa, které se objevuje na akční.tv a identifikuj prvky, které dělají dobré video. Obecně, když ztratíme zájem za 20 sekund sledování videa, nepoužijeme ho - myšlenkou je dávat lidem obsah, který je zábavný celou dobu. Tímto způsobem je zaručen zážitek pro každého a pro každé video, které bylo nahráno na naše stránky. Věci na které musíte být opatrní při tvorbě obsahu jsou: design titulků, třesoucí se stopáž, špatná barva, kvalita/komprese videa, doba trvání (preferujeme krátké a výstižné video), kvalita zvuku, rámování a perspektivy, pomalé scény (příliš mnoho mluvení nebo obecné záběry pro prodloužení délky videa), a výběr hudby (hudba by měla korespondovat s vizualizací).
     
Extra kategorie.   Tato kategorie je zvláštní tím, že se vztahuje na videa, která se nehodí do žádné sportovní nebo standardní akční sportovní kategorie, ale je plná videí, které naše diváky budou těšit. Často jsou to videa s mimořádnou filmovou tvorbou nebo příběhem, extrémně pomalý pohyb, inspirující příběhy, přírodní krásy, virální kampaně a experimentální krátké filmy. Extra kategorie je pěkná krátká přestávka od všech akčních videí sportovního obsahu na našem webu. To je obsah, který se bude líbit a ocení ho každý!